Kalan Süre

 • 0GÜN
 • 0SAAT
 • 0DAKİKA
 • 0SANİYE
 • Önemli Tarihler

  27 Şubat Kış Okulu başlangıç tarihi

  Sempozyum Merkezi

  Valör TV üzerinden canlı yayınlacaktır.

  ON-LINE KONGRE NEDİR?

  Bulaş riskini yükseltmemek adına tüm dünyada olduğu gibi bizler de fiziken bir araya gelmekten kaçınıyoruz. Online Kongre Platformu, geçici olduğunu bildiğimiz bu dönemde uzakları tek tıkla ulaşılabilir hale getirerek akademik, bilimsel ve endüstriyel gelişmeleri yakından takip etme şansı yaratıyor.

  Türk Obezite Cerrahisi Derneği 5. Kış Okulu için web sayfamıza eklenecek bağlantı üzerinden bu platforma ulaşılabilecektir.

  Kongreye katılacak tüm katılımcıların öncelikle kongre web sayfası üzerinden kayıt işlemini tamamlaması gerekmektedir. Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılar kongre esnasında platforma giriş yapabilecek ve tüm etkinliği canlı olarak takip edebilecektir.

  Platform üzerinde oluşturulmuş çeşitli reklam alanlarında sponsorlarımız firma/ürün logolarını sergileyebilecek, paylaşmak istedikleri bilgi, belge, doküman ve tanıtım filmlerini yayınlayabilecek ve sanal stant aracılığıyla tüm katılımcılar ile birebir temas kurabilecekledir.

  Yan yana gelemesek de farklı şehir ve hatta ülkelerdeki evlerimizden ya da iş yerlerimizden Türk Obezite Cerrahisi Derneği 5. Kış Okulu Online Kongre Platformu aracılığı ile bir araya gelmiş olacağız.